Yurtiçi Firma Kurulumu ve Sertifikasyon Danışmanlık Hizmetleri

Yurtiçinde yerli ve yabancı girişimcilerin üretim veya hizmet sektöründe kuracakları firmaların kuruluş işlemleri tüzük hazırlama, mali, hukuki ve teknik danışmanların koordine edilmesi, kuruluş tescil işlemleri, ofis, depo, fabrika, depo, showroom tedariki danışmanlık hizmeti uzman kadrolarımız ve sahasında uzmanlaşmış iş partnerlerimizce verilmesi koordine edilmektedir.

 

Mevzuat ve Teşvik Danışmanlık Hizmetleri (KOSGEB,SGK,İŞKUR,DTM) Kriterleri Çerçevesinde Yer Alan Mevzuat ve Teşviklere Uygun Danışmanlık Hizmetleri

 

Üretim veya hizmet sektöründeki kurulu faal işletmelerin faaliyetlerini devam ettirirken kurumsallaşmasını artırmak, maliyetlerini azaltmak, pazarda bilinirliğini artırmak, yurt içi ve yurt dışı fuarlarda temsilini kolaylaştırmak, markasını güçlendirmek, istihdamını ve karlılığını artırmak, kalite, ar-ge ve mali düzenlerini geliştirmek, yurt dışında açılımlarına destek sağlamak, üretimini artırmak ve pazarda rekabetçi yapıya ulaştırmak amacı ile devletin farklı kuruluşları oldukça anlamlı destek ve teşvikler sağlamaktadır. Bu destek ve teşvikleri içeren kanun tüzük ve yönetmenlikleri yayınlandığı günden itibaren takibi, işletmeye uygunluğu ve işverenin yararlanabileceği teşvik ve destekler takip edilmektedir.  Bunlar KOBİ statüsündeki firmalara  KOSGEB destekleri, KOBi ve daha büyük ölçekteki firmaları da kapsayan SGK, İŞKUR,TÜBİTAK destekleri, ARGE Merkezi kurulumu  destekleri, TURQUALITY destekleri , ihracat teşvik destekleri ve ithalat vergi muafiyet destekleri gibi sıralanabilir. Uzman kadromuz, alanında uzman iş partnerlerimiz ile hızlı güvenli ve sonuç odaklı danışmanlık hizmetlerimizi vermekteyiz. 

“Alpa Danışmanlık İnsan Kaynakları Özel İstihdam Aracılık Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. ; Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu’nun 03.08.2008 tarih ve 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerine başlamış olup, 08.07.2023 tarih ve 303 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır."


“Şikayetleriniz için İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kadıköy Hizmet Merkezine başvurabilirsiniz.

Adres: Eğitim Mah. 1.Açıkgöz Sk. No:34 Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0216 418 34 55-57